Ara
Tümüne geri dön

lll. Muhammed İhsan Oğuz İlahiyat Araştırmaları Yarışması Sonuçları

Muhammed İhsan Oğuz Uygulama Merkezi'nin düzenlediği ve Vakfımız tarafından desteklenen yarışmaya katılan değerli ilim aşıkları, uzun süren ve hassas bir değerlendirme süreci sonunda nihayet tez yarışmamızın sonucu netleşmiştir. Yarışmamıza 56 tane yüksek lisans, 50 tane doktora tezi olmak üzere toplam 106 tez katılmıştır.

Öncelikle yarışmamıza katılan tüm tezlerin ilme katkısı olan kaliteli tezler olduğunu belirtmek isteriz. Gerçekleşen sonuçların da alanında söz sahibi hocalarımız tarafından ve titiz bir raporlama sürecinden geçerek belirlenmiş her aşaması tarafımızdan takip edilerek gerekli destek verilmiştir. Yarışmamıza katılarak bize şeref veren tüm ilim aşıklarına teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz. Yarışmaya olan ilginin her geçen yıl artması bizleri memnun etmiştir.

Alanlarının uzmanları olan jüri üyelerimizin verdiği destek ve çalışmaları için kendilerine de şükranlarımızı sunarız. Ödül töreni 24 Ekim 2022 tarihinde yapılacaktır. Program ayrıca ilan edilecektir.

Yarışma Sonuçları için tıklayınız.